Usuwanie cellulitu

Cellulit to problem wielu kobiet. Pojawia się on najczęściej w ciąży oraz w czasie trwania menopauzy. Może być również wynikiem zaburzeń hormonalnych. Nowoczesne osiągnięcia laseroterapii umożliwiają szybkie usuwanie cellulitu lub jego znaczną redukcję. W naszej klinice wykonujemy zabiegi charakteryzujące się bardzo wysoką skutecznością, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dysponujemy zarówno dużymi umiejętnościami i wiedzą, ale również sprzętem najnowszej technologii. Dzięki temu możemy oferować zabiegi likwidacji i redukcji cellulitu o bardzo dużej  efektywności.  

Usuwanie cellulitu w Estetica Clinic Warszawa – wskazania 

Nasza usługa: usuwanie cellulitu w Warszawie, przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby znów cieszyć się gładką i zdrową skórą. Wykorzystanie lasera sprawia, że zabieg jest bardzo szybki, skuteczny, ale przede wszystkim mało inwazyjny. Zabieg wykonywany jest na różnych obszarach ciała: na udach, pośladkach oraz na brzuchu. Do naszej kliniki może zgłosić się każda osoba, której problem ten przeszkadza, a my wykorzystamy innowacyjne metody, aby spełnić oczekiwania każdego pacjenta. 

Zabiegi laserowe charakteryzują się małą inwazyjnością oraz dużym bezpieczeństwem. Podczas trwania zabiegu, pacjent może odczuwać pewien dyskomfort, nieprzyjemne odczucia cechują się jednak minimalnym natężeniem. Miejsce poddawane zabiegowi zostaje znieczulone przez użycie odpowiednich preparatów – maści i żeli. 

Przeciwwskazania 

Usuwanie cellulitu przy pomocy nowoczesnych laserów jest bardzo bezpieczne. Niestety, zabiegowi nie mogą poddać się wszyscy. Najczęstsze przeciwwskazania to: 

-  ciąża i okres karmienia piersią; 

- przyjmowanie leków przeciwpłytkowych, przeciwzapalnych i światłouczulających; 

- zapalenie żył, bliznowce, choroby serca;

- infekcje; 

- otwarte rany, skaleczenia. 

W naszej warszawskiej klinice przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad lekarski, na podstawie którego specjalista decyduje o tym, czy pacjent może poddać się zabiegowi. Nasza klinika wykorzystuje najlepszej jakości sprzęt i współpracuje z doskonałymi lekarzami. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort.