Powiększanie ust

Zabiegi wypełniające, w tym powiększanie ust, są jednymi z najczęściej wykonywanych w medycynie estetycznej. Powiększenie ust zmienia wygląd twarzy, nadając jej świeżości. Usta stają się bardziej kształtne, wydajne i błyszczące. Zabieg ten, wykonywany przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, jest w pełni bezpieczny – nadaje ustom nie tylko blasku i świeżości, ale również idealny kształt. 

Wskazania do zabiegu 

Niewiele kobiet może pochwalić się ustami o idealnym kształcie i wydatności. Poniżej przedstawiamy najczęściej występujące wskazania do wykonania zabiegu: 

- zbyt wąskie lub asymetryczne usta; 

- zwisająca lub asymetryczna warga;

- opadanie kącików ust lub zmarszczki wokół ust. 

Szczegóły zabiegu powiększania ust w Estetica Clinic Warszawa

Każdy zabieg powinien być poprzedzony dokładnym wywiadem lekarskim. Nasi specjaliści w rozmowie z pacjentem zbierają dokładne informacje na temat jego stanu zdrowia oraz oczekiwań, co pozwala na przeprowadzenie zabiegu w sposób absolutnie bezpieczny, z wyeliminowaniem wszelkich skutków ubocznych. Przed zabiegiem okolica ust zostaje znieczulona przy pomocy specjalnego kremu. Następnie lekarz delikatnie i z dużą dokładnością wprowadza substancje wypełniającą, modelując usta. Powiększanie ust Warszawa to zabieg niemal bezbolesny. 

Po zabiegu usta mogą być nieco opuchnięte. Obrzęk może utrzymywać się do kilku dni. W tym czasie należy zachować ostrożność i szczególnie zatroszczyć się zarówno o usta jak i o ich okolicę.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu 

- choroby immunologiczne;

- immunoterapia;

- ciąża i okres karmienia piersią; 

- skłonność do bliznowców;

- zmiany skórne w obrębie ust i okolic (trądzik, opryszczka). 

W naszej klinice wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarzy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt oraz preparaty, zapewniamy miłą atmosferę – to wszystko sprawia, że każdy z naszych pacjentów czuje się u nas spokojnie i bezpiecznie.