O nas

Estetica Clinic to zespół profesjonalistów, ludzi z pasją, którzy ciągle pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Osiem lat doświadczenia pozwoliło nam rozwinąć skrzydła i otworzyć filię Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapi na warszawskim Wilanowie. Medycyna estetyczna Warszawa to oferta bardzo popularna, lecz nie każda klinika stawia sobie najwyższe cele – my staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych pacjentów. Od poczatku otwarcia Kliniki, obdażyliście nas Państwo ogromnym zaufaniem. Dlatego każdego dnia grono zadowolonych pacjentów ciągle się powiększa.Jest to dla nas powodem do dumy, oraz motywacją do dalszej ciezkiej pracy i doskonalenia naszych umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów. Dlatego też Klinika została wyposażona w najnowoczesniejszy sprzęt w technologi Hi Tech, dzięki czemu gwarantujemy skutecznośc i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. 


 Od samego początku naszym założeniem stało się nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do Pacjenta i jego problemów.
Od pierwszego dnia działania pomagamy każdemu cieszyć się swoim ciałem, uczymy akceptacji siebie, a jednocześnie staramy się rozwiązywać wiele problemów natury psychologicznej oraz medycznej. Medycyna estetyczna Warszwa: Ochota, Ursynów, Mokotów to propozycja dla wszystkich tych osób, które cenią sobie wykonywanie usług medycznych w oparciu o najwyższe standardy. Jestesmy tu dla Was!!!“Kosmetologia i medycyna estetyczna to moja życiowa pasja. Mam więc szczęście, że robię to, co kocham najbardziej, a Klinika stała się spełnieniem moich marzeń."

 

                                                                                                                                                                Z wyrazami szacunku:

                                                                                                                                                                Izabela Pieczek Burek

                                                                                                                                                         właściciel Kliniki

 

 

REGULAMIN ESTETICA CLINIC :

I OGÓLNE ZASADY

 1. Zakupując usługę w salonie, Klient oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i przyjmuje go bez żadnych zastrzeżeń.
 2. Estetica Clinic  prowadzi terminarz zapisów. Klienci obsługiwani są zgodnie z kolejnością zapisu.
 3. Aby skorzystać z usługi, należy wypełnić "Kartę konsultacyjną pacjenta"  oraz podpisać Świadomą zgodę pacjenta na wykonanie usługi:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z podstawowymi informacjami dotyczącymi zabiegu i znane mi są przeciwwskazania do wykonania zabiegu, zasady postępowania przed, w trakcie i po zabiegu, a także ewentualne negatywne skutki zabiegów".

 1. Klient samodzielnie decyduje, czy chce żeby jego dane były przetwarzane do celów marketingowych (np. otrzymywanie informacji dot. organizowanych przez Estetica Clinic promocjach i konkursach).
 2. Z racji charakteru wykonywanych zabiegów, pomimo wizyty umówionej na konkretną godzinę, może wyniknąć opóźnienie, o którym Klient jest informowany przez pracownika kliniki.

II REZERWACJA WIZYTY

 1. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem Internetu – pocztą elektroniczną, za pośrednictwem systemu rezerwacji online dostępnego na stronie lavito.pl, telefonicznie bądź osobiście.
 2. Dokonując rezerwacji klient zostanie poproszony o podanie niektórych danych osobowych, w tym o podanie numeru telefonu, który będzie służył wyłącznie w celu ewentualnego kontaktu.

III ANULOWANIE WIZYTY

 1. Zdajemy sobie sprawę, że czasami nie ma możliwości pojawienia się na umówiony termin wizyty. Bylibyśmy wdzięczni, o wcześniejszą, jak najszybszą informację o zaistniałym fakcie.
 2. Anulowania rezerwacji można dokonać telefonicznie, pocztą elektroniczną, za pośrednictwem systemu rezerwacji online lub osobiście, co najmniej 24 godziny przed planowaną wizytą.

 

IV BONY UPOMINKOWE

 1. W momencie rezerwacji prosimy o informację o fakcie posiadania bonu.
 2. Prosimy o zabranie ze sobą bonu na umówioną wizytę.
 3. Bony podarunkowe nie mogą być wymienione na gotówkę i nie mogą być łączone z żadną inną ofertą specjalną.
 4. Nasze bony upominkowe są ważne przez okres 6 miesięcy i mają ustaloną datę ważności. Jeśli nie skorzystają Państwo z vouchera przed datą wygaśnięcia, bon przepada.

V PAKIETY

 1. Nie zwracamy pieniędzy za zakupione i niewykorzystane usługi.
 2. Wykupione pakiety nie mogą być przepisane na inną osobę.
 3. Odwołanie wizyty konieczne jest na min. 24h przed umówionym spotkaniem.
 4. Jeżeli klient nie stawi się na umówioną wizytę, nie odwołując jej wcześniej (min. 24h) zabieg przepada na rzecz Estetica Clinic

VI REKLAMACJE

 1. Reklamacje dotyczące realizacji usługi mogą być składane pod rygorem nieważności wyłącznie w formie pisemnej, listem poleconym na adres Estetica Clinic AL. Rzeczypospolitej 18/99, 02-972 Warszawa lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 7 dni od dnia wykonania usługi.
 2. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych od daty wpłynięcia reklamacji.
 3. Klienci zgłaszający reklamację będą informowani o decyzji w formie pisemnej lub drogą elektroniczną w zależności od formy wpłynięcia reklamacji.

VII ODMOWA WYKONANIA ZABIEGU

Estetica Clinic zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania usługi w przypadku, gdy:

 1. Klient odmówił podania danych do rejestracji zabiegu.
 2. Klient jest w stanie nietrzeźwym.
 3. Występuje przeciwwskazanie do zabiegu
 4. Wygląd skóry wskazuje na stany chorobowe lub rany (grzybica, łuszczyca, AZS).
 5. W trakcie zabiegu depilacji laserowej powstaje zbyt duże podrażnienie skóry.
 6. Klient nie jest przygotowany do zabiegu (nie zachował zasad higieny lub nie zgolił owłosienia w miejscu wykonania zabiegu.

 

Medycyna estetyczna w Warszawie