O nas

Estetica Clinic to zespół profesjonalistów, ludzi z pasją, którzy ciągle pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Osiem lat doświadczenia pozwoliło nam rozwinąć skrzydła i otworzyć filię Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapi na warszawskim Wilanowie. Medycyna estetyczna Warszawa to oferta bardzo popularna, lecz nie każda klinika stawia sobie najwyższe cele – my staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych pacjentów. Od poczatku otwarcia Kliniki, obdażyliście nas Państwo ogromnym zaufaniem. Dlatego każdego dnia grono zadowolonych pacjentów ciągle się powiększa.Jest to dla nas powodem do dumy, oraz motywacją do dalszej ciezkiej pracy i doskonalenia naszych umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów. Dlatego też Klinika została wyposażona w najnowoczesniejszy sprzęt w technologi Hi Tech, dzięki czemu gwarantujemy skutecznośc i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. 


 Od samego początku naszym założeniem stało się nowoczesne, profesjonalne i uczciwe podejście do Pacjenta i jego problemów.
Od pierwszego dnia działania pomagamy każdemu cieszyć się swoim ciałem, uczymy akceptacji siebie, a jednocześnie staramy się rozwiązywać wiele problemów natury psychologicznej oraz medycznej. Medycyna estetyczna Warszwa: Ochota, Ursynów, Mokotów to propozycja dla wszystkich tych osób, które cenią sobie wykonywanie usług medycznych w oparciu o najwyższe standardy. Jestesmy tu dla Was!!!“Kosmetologia i medycyna estetyczna to moja życiowa pasja. Mam więc szczęście, że robię to, co kocham najbardziej, a Klinika stała się spełnieniem moich marzeń."

 

                                                                                                                                                                Z wyrazami szacunku:

                                                                                                                                                                Izabela Pieczek Burek

                                                                                                                                                         właściciel Kliniki